Büyükada’ya Nasıl Gidilir? – Büyükada Vapur Motor Seferleri ve Saatleri

Büyükada Ulaşım Alternatifleri – İskeleler ve Şehir Hatları

İstanbulluların kaçış rotası olan Büyükada’ya nasıl gidilir diye düşünenler için farklı alternatifler var. İDO’ya ait deniz otobüsleri, şehir hatlarına ait vapurlar ve mavi Marmara, Turyol, Prens Tur gibi özel şirketlerin motorları Büyükada’ya ulaşımı kolaylaştırır. Büyükada’dan, Bostancı, Maltepe, Kadıköy, Kabataş, Kartal, Eminönü, Karaköy, Yalova ve diğer adalara karşılıklı seferler yapılır.

Adalar Vapır Seferlerini Görmek İçin www.adalarvapursaatleri.com Ziyaret Edebilirsiniz

 

Büyükada İDO, Şehir Hatları Vapuru ve Motor Tarifeleri

Büyükada ulaşım alternatifleri geniş olduğu için bütçenize en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Büyükada vapur seferleri ve saatleri için firmaları inceleyebilirsiniz.

1
İDO

Kış aylarında deniz otobüsleri Büyükada’ya sadece hafta sonları, Kabataş’tan sabah ve akşam saatlerinde toplam 2, Bostancı’dan ise sadece sabah saatinde 1 sefer yapar. Yaz tarifesi her yıl Haziran ortasında başlar. Genellikle saatler şu şekildedir.

İDO Seferlerini İncelemek İçin Tıklayın

2
ŞEHİR HATLARI

Şehir hatları vapuruyla, Bostancı’dan, Kabataş’tan, Kadıköy’den ve diğer Adalar’dan Büyükada’ya belirli saatlerle ulaşabilirsiniz.

Bostancı, Kabataş, Kadıköy ve Büyükada Seferlerini İncelemek İçin Tıklayınız

3
MAVİ MARMARA

Bostancı, Maltepe ve Kabataş’tan kalkan Büyükada motorları için yaz ve kış tarifesindeki saatler her gün uygulanmaktadır.

Bostancı, Maltepe, Kabataş, Büyükada Seferlerini İncelemek İçin Tıklayınız

4
DENTUR

Kabataş’tan her gün, Yalova’dan ise sadece Pazar günleri kalkan motorlarla Büyükada’ya ulaşım sağlanır. Büyükada motor seferleri her gün aynı saatlerde yapılır. Yalova’dan 11:00’de kalkan tekne, Büyükada’dan aynı gün 18:15’de geri döner.

Dentur Büyükada Seferlerini İncelemek İçin Tıklayınız

5
TURYOL

Karaköy, Eminönü ve Kadıköy’den kalkan motorlar, hafta içi ve Cumartesi günleri Büyükada’ya karşılıklı 2, Pazar günleri ise 3 sefer yapmaktadır.

Turyol Büyükada Motor Seferlerini İncelemek İçin Tıklayınız

6
PRENS TUR

Kartal – Büyükada – Heybeliada arası tarifeli seferler yapılmaktadır. Her gün Kartal’dan Büyükada’ya karşılıklı 28 sefer yapılmaktadır.

Prenstur Büyükada Seferlerini İncelemek İçin Tıklayınız

7
DENİZ TAKSİ

Büyükada’ya deniz taksisi ile gelebilirsiniz. İstanbul Boğazı ve Adalar’da iskelesi olan Deniz Taksi, her yere 7/24 özel deniz ulaşımı hizmeti sunmaktadır.

Deniz Taksi Ücretlerini İncelemek İçin Tıklayınız

طراحی سایتکاشت موbet script